poniedziałek, 29 czerwca 2015
Na kilka godzin przed
Czy jestem dojrzała. Ano to wszystko jutro się okaże. Bo może nie. Będzie mi wtedy bardzo przykro. Horror nie szoł. Nastojaszyczo.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz